0

Meist

SEEMNED, TAIMED, SIBULAD JA PÜSITAIMED IGASSE AEDA!

Oleme juba üle 30 aasta pakkunud aednikele internetis parimaid tooteid ja kvaliteetset istutusmaterjali Poola, Hollandi ja teiste Euroopa riikide parimatest puukoolidest. Meie poe sortimendis on üle 5000 toote, sealhulgas ka haruldasi taimesorte. Meil on tohutu valik seemneid – aastaringselt üle 3000 toote.

Meie eesmärk on pakkuda klientidele lihtsat ja mugavat juurdepääsu parimate Euroopa puukoolide taimedele. Töötame pidevalt, et leiaksid GradinaMax e-poest kõik vajaliku; alates seemnetest ja istikutest kuni professionaalsete nõuanneteni nende kasvatamiseks ja hooldamiseks. GradinaMax Orchard aitab igaühel luua oma unistuste aia!

GARANTEERIME:

 • Usaldusväärsuse – anname kogu istutusmaterjalile 90-päevase garantii. Oleme alati valmis oma kliente aitama ja nõustama.
 • Mugavuse – võtame tellimusi vastu Sulle mugaval viisil: kaupluse kodulehel ja telefoni teel. Kogu tellimuse teave salvestatakse Sinu isiklikule kontole.


MEIE OLEME ÖKO

GradinaMax on juhtiv seemnete, istikute ja aiatarvete e-kaubanduskeskus. Ettevõte on 30 aastat hoolitsenud müüdavate taimede kõrgeima kvaliteedi eest, suhtudes samal ajal vastutustundlikult keskkonna- ja kliimakaitsesse. Iga meie klient aitab oma aia loomisel kaasa CO2 sidumisele atmosfäärist, õhukvaliteedi parandamisele ja vee sidumisele maapinda.

Oma köögiviljade ja puuviljade kasvatamine ei ole ainult maitsva ja tervisliku saagi saamiseks, ning lilled pole ainult kaunistus. Kui istutame ise taimi, tähendab see leevendust kogu tarneahelale. Nii väldid kaubanduskeskuseid ja plastpakendeid, vähem läheb vaja ka transporti ning tööstuslikus taimekasvatuses kasutatavaid kaitsevahendeid. Lillepeenrad loovad tolmeldajatele ideaalse ökosüsteemi.

Teeme kõik endast oleneva, et meie pakend mitte ainult ei kaitseks istikuid, vaid oleks ka minimaalse keskkonnamõjuga. Vähendame pakendite suurust ja kaalu, väldime plastikut ja kui seda lõpuni vältida ei saa, vähendame selle kogust. Ettevõte tagab, et meie turule lastud pakendeid võetaks igal aastal taaskasutusse.

Läheneme juba nulltasemele. Me ei raiska oma ressursse, eelistame kaupu pigem omahinnaga müüa kui ära visata, ning tänu hästi korraldatud tööle on meie pakendijäätmete hulk minimaalne. Soovitame Teil oma orgaanilisi jäätmeid ise kompostida ja kasutada aedades vihmavett.

Meie oleme juba ÖKO, ole sina ka!

MIKS TASUB MEIE E-POEST OSTA?

 • Garantii - 90 päeva kogu istutusmaterjalile.
 • Professionaalne pakendamine – arvestades elusate taimede vajadusi.
 • Lai valik – üle 5000 toote.
 • Eriti kiire tarne – tellimuste töötlemine ei kesta rohkem kui 24 tundi.
 • Klienditugi – lahendame mistahes probleemid, mis on seotud tellimustega ning taimede kasvatamise ja hooldamisega.
 • Mugav tasumine – ostude eest saab tasuda nii internetis kui ka kättesaamisel.
 • Kingitused ostjatele – elulõngade istikud, hortensiad, elupuud, väetised, seemned ja palju muud.
 • Usaldusväärne pood – oleme aiandustoodete turul tegutsenud juba üle 30 aasta.
 • Istutustarbed koos istikutega kasutamiseks.
 • Tellimuste kontroll – arvutipõhine tellimuste kontrollimise ja vastuvõtmise süsteem väldib vigu nende täitmisel.
 • Soodustused hulgiostjatele – suurte koguste ostjatele rakendame soodustusi seemnetele, seeneniidistikule, väetistele, taimekaitsekemikaalidele ja nendega seotud kaupadele. Mida suurem tellimus, seda suurem allahindlus.
 • Konsultatsioonid meie spetsialistidega taimede valiku, istutamise, kastmise ja hoolduse vallas.
 • Tööaeg 24/7 – tellimusi võtame vastu ja täidame 24/7.

Meie klientide tagasisidet meie kohta:

Olen juba aastaid GradinaMaxi poest istikuid tellinud. Kiire tarne, kvaliteetsed istikud. Eriti hea meel on mul vaarika istikute üle – need kannavad vilja kaua ja palju. Aitäh!
★ ★ ★ ★ ★
Viive, Tallinn

Valik on tõesti lai ja osta tahaks peaaegu kõike. Hiljuti tellisin sibullilli: freesiaid ja iiriseid. Pakk jõudis kolme päevaga kohale. Kampaaniaid on tihti, peab ainult silma peal hoidma, et neid maha ei magaks.
★ ★ ★ ★ ★
Marge, Tartumaa

Kõik seemned ja istutusmaterjal on meie laos olemas ja ALATI saadaval, nii et pärast tellimuse esitamist pole vaja oodata.

Töörežiim: aastaringselt. Meie kontor on avatud aasta läbi, õigeid seemneid saad tellida igal aastaajal.
Tööaeg: ööpäevaringselt. Tellimusi võtame kodulehel vastu ööpäevaringselt.
Klienditeenindus: esmaspäevast reedeni 09:00-21:00.
Ettevõtte andmed: Gradinamax Oksana Wieckowicz, Poland Zgierz,  ul. Barwnikowa 10, 95-100