0

Aiandusblogi

14 juuni 2024
5

Kui soovite nautida suurepärast maitset viinamarju - ärge raisake aega mõtlemisele. Mida varem sa neid istutad, seda varem saad saaki korjata. Viinapuud istutatakse kevadel ja sügisel. Parim aeg istutamiseks on aprill.

12 juuni 2024
14

Iga aiandushuvilise unistus on omada eksklusiivset rooside aeda. Põõsad ei peaks olema mitte ainult suurepärase tervisega, vaid ka õitsema rikkalikult kogu suve jooksul kuni esimeste hilissügiseste külmadeni.

10 juuni 2024
15

Kas soovite, et teie aed oleks elujõuline ja meelitaks kasulikke putukaid? Soovitame, millised magusa ja meeldiva aroomiga meetaimed meelitavad värvilisi liblikaid. Nende värvilised tiivad lillede kohal hõljudes loovad unustamatu vaatemängu!

03 juuni 2024
21

Juba ammu enne eurooplaste saabumist avastasid Põhja-Ameerika indiaanlased "preeria õhtupäikese", mida me tunneme Rudbeckia või Echinacea nime all, imelised tervendavad omadused.

31 mai 2024
36

Kui Wilhelm Kordes sündis põlvkondlikku meremeeste perekonda ja otsustas kasvatada roose, ei toetanud tema pere kohe tema valikut. Nüüd, 150 aastat ja 5 põlvkonda hiljem, on selle Saksa puukooli roosid maailmas tuntud kui ühed parimad roosid jahedas kliimas. 

29 mai 2024
28

Alpi aed koos okaspuud näeb välja nagu kõrbesaar, kuid jääb siiski äärmiselt dekoratiivseks - tõeline puudega ümbritsetud mägikülg, ainult miniatuuris. Kivid sulanduvad kaunilt madalate mändide, kadakate ja tuulepuudega. Koos loovad nad väga maalilise efekti.

27 mai 2024
42

Basiiliku kasvatamine kodus on puhas rõõm, pakkudes värskeid maitsetaimi lauale. Selle subtroopilise vürtsi hõrk maitse ja maitsev aroom täiendab kõiki roogi, alates lihast ja köögiviljadest kuni salatite ja magustoitudeni.

24 mai 2024
35

Siidipuu püüab pilku oma ilusate lehtede ja maitsvate viljadega. Uurige, mis see puu on, milline on selle kasulikkus ja kuidas seda saab kasutada meditsiinis ja toiduvalmistamisel.


22 mai 2024
34

Kevade saabumine on aeg, mil aednike mõtted pöörduvad oma rõdude ja terrasside kaunistamisele kaunite lilledega. Kuid selle asemel, et kulutada varandust valmis istikute ostmiseks, võiksite kaaluda taimede kasvatamist seemnetest.

20 mai 2024
34

See kook on juba ammu väga populaarne erinevates riikides üle maailma. Maitsva koogi, mahlaste küpsete maasikate ja õrna kohupiima kombinatsiooniga ei jäta kedagi ükskõikseks. 

  • 1
  • 2