0

Kauba ja pakendi kvaliteedigarantii

Istutusmaterjali saatmisel jälgime, et taimed oleksid tugevad ja terved. Meie eesmärk on minimeerida transpordist ja ümberistutamisest põhjustatud šokki ning tagada, et taimed kohaneksid uues kasvukohas võimalikult kiiresti.

Sordi 100% sobivus, garantii ostust istutamiseni, kõrge vastupidavus ja mugavad tarnetingimused – need on vaid mõned meie poe eelised.

Kõrgete nõudmiste täitmiseks:

  1. Valime usaldusväärsed tarnijad Poolast, Hollandist ja teistest Euroopa riikidest.
  2. Enne saatmist vaatame istikud hoolikalt üle ja saadame välja ainult tugevaid terveid taimi.
  3. Kasutame kaasaegseid toodete pakendamise ja ladustamise tehnoloogiaid.

Ladustame hoolikalt ja tarnime kiiresti.

Oleme loonud elusa istutusmaterjali ladustamiseks ja transportimiseks optimaalsed tingimused.

  • Pakendamiseks kasutame patenteeritud niisket turbasubstraati, mis on rikastatud mineraalidega. Kaitseme taimede juuri kuivamise eest.
  • Säilitame istutusmaterjali külmkambrites, valides igale taimeliigile optimaalse temperatuuri.
  • Pakendame juurestiku spetsiaalsete kaasaegsete seadmete abil. Toodete mehaaniline pakendamine hoiab ära niiskuskao ja juurte kahjustumise.
  • Igale tellimusele määrame unikaalse vöötkoodi, et pakid läheksid veelgi kiiremini teele.
  • Tellimused tarnime tugevates, tugevdatud papist valmistatud perforeeritud kastides. Selline pakend on vastupidav mehaanilistele vigastustele ja kaitseb taimi transpordi ajal.
  • Kastid on varustatud kaitsvate servadega, et vältida pakendi kahjustamist põrutamisel või ümberminekul.

Kuidas pakendame tellimusi vastavalt taime tüübile?

GradinaMax.ee kaubavalikus on tohutu valik taimi. Roosid, viinapuud, sibullilled, viljapuud, marjapõõsad, okaspuud, ilutaimed ja seemned. Pakendame need nii, et need oleksid tarne ajal võimalikult hästi kaitstud.


Konteinerites kasvatatavad istikud

Taimed kategooriatest Terviseaed, Dekoratiivtaimed, Püsililled ja Okaspuud saadetakse P9 konteinerites. Konteinerid ise asetatakse firma logoga märgistatud kotti, et pinnas oleks kaitstud. Konteinerites kasvavad istikud jäävad 100% garanteeritult ellu! Taimejuured ei saa kahjustada, istutada võib aprillist novembrini (suvel pilvistel päevadel). Pane tähele, et mõnel toataimel ei pruugi alati elusaid pealseid olla. Näiteks vaarikad, maasikad, kuldkingad ja paljud teised dekoratiivtaimed võivad puhkeperioodil tunduda surnud. Kuid see pole nii. Nende juured idanevad ja aktiivne kasv algab kohe pärast hooaja algust.Maasikataimed (Frigo)

Arenenud ja tugeva juurestikuga taimed kaevatakse sügisel üles ja neil lõigatakse lehed maha, jättes kasvukoha kaitseks alles lühikese võrsekimbu. Juured raputatakse läbi. Seejärel pakitakse taimed kilepakenditesse ja hoitakse külmkapis temperatuuril -2 kuni 0 ⁰С. Pakendamise käigus asetatakse juured mineraalväetistega rikastatud turbasubstraati, mis moodustab istikutele ideaalse keskkonna. Iga pakend (5 istikut) on tähistatud kleebisega, millel on sordi nimi ja vöötkood.

Frigo maasikataimed on tõhusad üheaastased taimed, millel on õiepungad juba olemas. Need hakkavad arenema esimesel aastal, seega saab sordi saagikust hinnata kohe.

Meil on lai valik maasikataimi: varajased, keskmised, hilised ja korduvalt viljuvad. Maasikaid võib istutada märtsist novembrini, olenemata ilmastikutingimustest.Püsililled

Püsikud tarnitakse puukoolidest originaalpakendis. Märgistamine ja pakkimine on tootja poolt, risoomid pakitakse kohapeal. Kott täidetakse kergelt niiske turbasubstraadiga, mis on rikastatud mineraalväetistega. Turvas kaitseb juuri kuivamise ja mehaaniliste vigastuste eest.

Paljad juured võivad tunduda kuivad, kuid ära muretse. Varsti pärast istutamist tärkavad uinuvad pungad ning võrsed hakkavad idanema. Kuni saatmiseni säilitatakse neid külmkambris temperatuuril -2 kuni 0 ⁰ C. Märgistus – kleebis liigi nime ja individuaalse vöötkoodiga. Terve suve õitsevad püsililled on tegusatele aednikele tõeliseks avastuseks. Need taluvad suurepäraselt ümberistutamist ja kohanevad kiiresti uue kohaga.Sibulad ja risoomid

Sügis-kevadiseks istutamiseks mõeldud lillede sibulad ja risoomid taluvad väga hästi säilitamist ja transporti. Enne saatmist hoiame neid külmkambris temperatuuril +2 kuni +5⁰С, liiliaid -2 kuni 0⁰С. Pakend – tootja firmapakend. Kotid on perforeeritud, et sibulad saaksid hingata. Kõik see on klientide mugavuse huvides.

Mineraalväetistega rikastatud turbasubstraat asetatakse liiliasibulatega kottidesse. Märgistus – kleebis liigi nime ja individuaalse vöötkoodiga. Sibullillede sortiment – üle 1000 sordi. Hämmastavalt ilus kollektsioon GradinaMaxilt.Rooside, viljapõõsaste ja viinapuude seemikud.

Enne pakkimist sorteeritakse istikud nende omaduste ja kvaliteedinäitajate järgi. Seejärel pakitakse valitud tugevate taimede juured kasulikke toitaineid sisaldavasse kaitsvasse turbasubstraati.

Pakkimine ei toimu käsitsi, vaid spetsiaalsete seadmete abil, mis võimaldavad rooside, viinapuude, viljapuude ja marjapõõsaste juurestikud täielikult sulgeda, vältides juurte kuivamist või mehaanilist kahjustamist.

Märgistus – iga taim on tähistatud sildiga, millel on sordi nimi ja individuaalne vöötkood.

Müüme tuhandeid sorte tarne kogu riigis, iga taime käsitleme hoolikalt ja täpselt.Seemned

Köögivilja- ja lilleseemned tarnitakse värvilistes tootja kaubamärgiga pakendites. Igale pakendile on märgitud sordi nimi ning taime foto ja kirjeldus. Pakendi allservast leiad seemnete arvu või kaalu grammides, pakendamise kuupäeva, koristusaja ja kõlblikkusaja.

Me teeme koostööd kümnete maailmas tunnustatud seemnetootjatega. GradinaMax e-poe kaubavalikust leiad üle 2000 erineva köögivilja- ja lilleseemne suurepäraste hindadega.


Aiatarvikud

Väetised igat tüüpi taimedele, vaasid, kahjuritõrjevahendid – seda kõike leiad meie e-poest.

Kaitsepreparaadid ja väetised tarnitakse tootja pakendis koos koostise ja kasutusjuhendiga. Enne pakendamist kontrollime pakendi aegumiskuupäeva ja terviklikkust.
Täiendavad eelised klientidele

Märgistame istikud spetsiaalse sildiga, millel on sordi nimi. Ära eemalda neid istutades – nii tead täpselt, millise taime oled istutanud, ning nii kehtib ka garantii. Sildil olevad kirjad ei pleegi – silt püsib kasutatav vähemalt 3 aastat.

See on mugav alternatiiv käsitsi kirjutatud märkmetele.


Igale elusa istutusmaterjali ostjale pakume poest kasulikku kingitust - juurutuspulbrit, mis aitab istikutel, risoomidel ja sibulatel uues kohas kiiremini kasvama minna.


Lisame iga elava istutusmaterjali saadetise juurde istutus- ja hooldusbrošüüri, et tagada kõigi taimede õige istutamine. Selles brošüüris räägime konteineritesse ja pinnasesse istutamise meetoditest, harvendamise põhimõtetest ning jagame tõestatud väetiste ja toitainete retsepte. See on väga kasulik praktiline juhend koos näpunäidetega, mis on alati käepärast.