0

Küsimused ja vastused

Kuidas esitada tellimust?
Tellimuse esitamise viisid: Tellimused telefonil Telli poe kodulehel Telli veebivestluses Telli Messengeri kaudu GradinaMax.ee e-poes tellimuste esitamise kohta saad rohkem infot klikkides lingile
Mis on istikute vanus?
Istikute vanus: 1-2 aastat.
Kuidas tellimuse eest tasuda?
Makseviisid: Tasumine kättesaamisel. Pärast sisselogimist Trustly kodulehe kaudu intenetipangast või krediitkaardiga.
Kuidas Teiega ühendust võtta?
Vali kõige mugavam viis: Saada e-kiri: support@gradinamax.ee Võta ühendust klienditeeninduse osakonnaga https://gradinamax.ee/support Helista:  Kirjuta kodulehel olevasse vestlusaknasse. Võta meiega ühendust Messengeri kaudu.
Kus me asume?

Gradinamax Oksana Wieckowicz, Poland Zgierz,  ul. Barwnikowa 10, 95-100, NIP: 927-185-49-48

Millistesse linnadesse me tarnime?
Pakid saadame DPD, DHL või Packeta kulleriga. Tarne üksikasjad leiad siit.
Kuidas tellimust muuta?
Tellimuse muutmiseks võta ühendust meie klienditeenindusega. Saada email kiri aadressile info@gradinamax.ee Võta ühendust klienditeeninduse osakonnaga https://gradinamax.ee/support Helista:  Kirjuta kodulehel olevasse vestlusaknasse. Võta meiega ühendust Messengeri kaudu.
Kas kaubale kehtib garantii?
Jah, elustaimedele anname 90-päevase garantii. Kodu- ja aiakaupade garantii kohta loe lähemalt siit.
Mis on sooduskood ja kuidas seda saada?
Sooduskood on tähtede ja/või numbrite kombinatsioon, mida kasutatakse e-poes konkreetse kampaania puhul. Kui sisestad tellimuse vormistamisel sooduskoodi, saad selle pakkumisega seotud allahindluse. Sooduskoode väljastame individuaalselt – saadame neid erilistel puhkudel, anname püsiklientidele või teatud toimingute tegemise eest, näiteks uudiskirjaga või sotsiaalvõrgustikes meie grupiga liitumise eest jne. Liitu uudiskirjaga, et meie sooduskoodidega kursis olla. Sooduskood kehtib ainult toodetele, millele ei kehti muud soodustused.
Kuidas saada esimesele tellimusele 20% allahindlust?
Esimesele tellimusele 20% allahindluse saamiseks liitu sellel lehel meie uudiskirjaga.
Kuidas istikuid transpordiks ette valmistatakse?
Enne tarnet niisutatakse taimede juurestikku korralikult. Järgmise sammuna asetatakse juurestik spetsiaalsesse mulla, turba ja hüdrogeeli segusse ning kilesse, et moodustuks kimp. Rohkem infot istikute transpordiks ettevalmistamise ja nende pakendamise kohta leiad siit.
Mis on kasutajakonto ja kuidas seda kasutada?
Kasutajakonto on privaatne ja sisaldab teavet, mis hõlbustab meie e-poes ostlemist. Pärast kasutajakonto loomist võid: Jälgida oma tellimuste ajalugu ja olekut. Lisada oma lemmiktooteid kategooriasse „Minu aed“. Hallata oma uudiskirja tellimust. Üksikasjad oma kasutajakonto kohta leiad siit.
Ma ei saa oma kontole sisse logida. Mida teha?
Kui Sa ei saa oma kontole sisse logida, lähtesta oma parool. Selleks tuleb: Vajutada nuppu „Unustasin parooli“. Sisestada oma e-posti aadress ja klõpsata „Saada“. Uue salasõna saad e-kirjaga. Selle sisestamisel saad uuesti oma kliendikontole sisse logida.
Mis on kategoorias „Minu aed“?
Kas Sulle meeldib mõni toode, kuid Sa ei soovi seda kohe osta? Pole probleemi. Võid selle lisada soovide nimekirja „Minu aed“, et leiaksid alati üles tooted, mis Sind huvitavad. „Minu aed“ on kasulik, kui oled toote välja valinud, aga soovid veel selle ostmist kaaluda, hooaeg pole veel alanud, toodet pole laos, või soovid toote hiljem tellida.
Kui palju maksab saatmine?
DPD 8 € - fikseeritud tasu. Lisateavet tarneviiside kohta leiad siit.
Millised nõuded kehtivad fotole, kui klienditeenindusse pöördud?
Fotod peavad olema selged ja kvaliteetsed. Seal peavad olema selgelt näha taimedega seotud probleemid. Foto suurus ei tohi ületada 7 MB. Fotodel olevad taimed peavad olema kergesti äratuntavad, neil peab olema taime nimega plastiksilt. Kaebuse esitamisel palume saata fotod taimedest selles seisundis, milles nad hetkel on. Hägusad, ebaselged või arusaamatud fotod ei lähe arvesse. Täname Sind juba ette, et arvestad kaebuse esitamisel neid reegleid. Kolmandatelt osapooltelt alla laaditud või pilveteenustesse salvestatud fotosid arvesse ei võeta.