0

Patarimai ir rekomendacijos

Patarimai ir rekomendacijos –Specializuotų straipsnių apie sodininkystę rinkinys. Mūsų specialistai patars ir pasidalins auginimo paslaptimis, kad galėtumėte džiaugtis nuostabiais ir sveikais augalais.

29 mai 2024
24

Alpi aed koos okaspuud näeb välja nagu kõrbesaar, kuid jääb siiski äärmiselt dekoratiivseks - tõeline puudega ümbritsetud mägikülg, ainult miniatuuris. Kivid sulanduvad kaunilt madalate mändide, kadakate ja tuulepuudega. Koos loovad nad väga maalilise efekti.

27 mai 2024
33

Basiiliku kasvatamine kodus on puhas rõõm, pakkudes värskeid maitsetaimi lauale. Selle subtroopilise vürtsi hõrk maitse ja maitsev aroom täiendab kõiki roogi, alates lihast ja köögiviljadest kuni salatite ja magustoitudeni.

24 mai 2024
32

Siidipuu püüab pilku oma ilusate lehtede ja maitsvate viljadega. Uurige, mis see puu on, milline on selle kasulikkus ja kuidas seda saab kasutada meditsiinis ja toiduvalmistamisel.


22 mai 2024
28

Kevade saabumine on aeg, mil aednike mõtted pöörduvad oma rõdude ja terrasside kaunistamisele kaunite lilledega. Kuid selle asemel, et kulutada varandust valmis istikute ostmiseks, võiksite kaaluda taimede kasvatamist seemnetest.

20 mai 2024
30

See kook on juba ammu väga populaarne erinevates riikides üle maailma. Maitsva koogi, mahlaste küpsete maasikate ja õrna kohupiima kombinatsiooniga ei jäta kedagi ükskõikseks. 

20 mai 2024
33

Kevad on aeg, mil aed ärkab ellu ja roosid - meie haljasalade kuningannad - alustavad uut hooaega uue hooga. Et nautida nende hiilgust aastaringselt, peame varakevadel nende eest hoolitsema. Tutvu peamiste hooldusvõtetega, mis aitavad su roosidel täies hiilguses õitseda.

16 mai 2024
172

Spargel - väga armastatud köögivili, mida ootame peaaegu aastaringselt. Nende roheliste mitmeaastaste taimede hooaeg algab mai alguses. Kahjuks ei ole paljud inimesed teadlikud, et spargli kasvatamine on nõudlik.

15 mai 2024
218

Roos on kindlasti aia kuninganna, kuid selleks, et ta saaks kogu oma ilu täielikult välja arendada, tuleb taime ja selle jaoks aias vajalik ruum korralikult ette valmistada. Oleme koostanud teile praktilise juhendi, et te teeksite kõik õigesti.

13 mai 2024
142

Rododendronid on õitsvad igihaljad, lehtpõõsad Aasias, mis kuuluvad kanarbikuliste sugukonda. Nad on aednike seas populaarsed oma eksootiliste erksate õite ja suhteliselt lihtsa hoolduse tõttu. Rododendronid ja nendega seotud asalead on erineva suuruse ja kujuga, mistõttu sobivad nad mitmesuguste maastikukompositsioonide loomiseks.

10 mai 2024
51

Aiatöö on inimese jaoks imeline ja loomulik tegevus. Selle kohta võib lugeda Piiblist või proovida seda omaenda kogemuse põhjal. Sa võid luua ilusa lillede täis aia või panustada põllukultuuride kasvatamisele, varustades ennast ja oma lähedasi oma mahepõllumajanduslikult kasvatatud köögiviljade, puuviljade ja marjadega.

  • 1
  • 2